BRÜGNER Colestin (1824 Berlin -1887 Berlin)
olej, płótno dublowane, 63 x 89 cm,
sygn.i dat. śr.d.: Brügner 59
cena wywoławcza: Wykup abonament
Zamek nad rzeką podczas pełni księżyca
olej, płótno naklejone na tekturę, 24 x 31 cm,
sygn. l.d.: Brugner
SZTORM U SKALISTYCH BRZEGÓW, ok. 1860
olej, płótno
24 x 31,5 cm
sygn. u dołu pośrodku: Brügner
olej, płótno naklejone na tekturę,
31.8 x 23.8 cm
sygn. przy dolnej krawędzi, pośrodku: Brügner.
Na odwr. fragm. nalepki z napisem kredką: Nr; na g. listwie krosien wydrapany napis: MATTERHORN
olej, płótno,
24 x 32 cm
sygnowany p.d.: C. Brügner. [..]K Pendant poz. kat. 4.
olej, płótno,
23.7 x 31.6 cm
sygnowany p.d.: Brügner: 67
Pendant poz. kat. 33.
olej, płótno,
41.8 x 57.6 cm
sygnowany p.d.: Brügner
olej, płótno,
24 x 31.5 cm
Sygnowany u dołu pośrodku: Brügner
olej, płótno,
24 x 31.5 cm
olej, płótno,
24 x 31.5 cm
olej, płótno,
24 x 31.5 cm
sygnowany l.d.: C Brügner