BORZEMSKI Otton Edward (? - 1978)
olej, tektura, 34 x 43 cm,
sygn. l.d.: O. Borzemski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 34,5 x 24 cm
Sygnowany p.d.; E. Borzemski; l.d.: 1966
olej, płótno, 25 x 34,5 cm, sygn. p.d.: E.BORZEMSKI
olej/tektura, 28 x 37 cm
sygnowany p.d.: 'OE BORZEMSKI'
olej/tektura, 30 x 38,2 cm
sygnowany p.d.: 'O.E. BORZEMSKI'
olej/płyta pilśniowa, 23,8 x 34,7 cm
olej/tektura, 22 x 30,6 cm
sygnowany p.d.: 'OE BORZEMSKI' i datowany l.d.: '1928'
Pejzaż morski z łódką i chmurami Cisza na morzu
olej, płótno; 50 x 66 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: OE. BORZEMSKI
na odwrocie, na krosnach nalepka: 23299 Borzemski O. E. 23299 | Tytuł Cisza na morzu 23299 wykonanie
olej na tekturze, 18 x 24 cm,
sygnowany p.d. "OE. [splecione] Borzemski"; na odwrocie ołówkiem autorskie napisy z danymi o obrazie oraz kartka wystawowa z Zachęty, ręcznie wypełniona.
olej, płótno; 44 x 33,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: O. BORZEMSKI
Olej, płótno; 25 x 24 cm
Sygnowany p.d.: E. BORZEMSKI
olej, płótno; 34 x 46 cm ;
sygnowany po prawej stronie u dołu: E. BORZEMSKI
olej, płótno;
50 x 66 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: OE. BORZEMSKI na odwrocie, na krosnach nalepka: 23299 Borzemski O. E. 23299 | Tytuł Cisza na morzu 23299 wykonanie
Olej, tektura;
35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: monogram wiązany OE BORZEMSKI
Olej, płótno; 48 x 72 cm
Sygnowany p.d.: O. BORZEMSKI
Olej, tektura; 35 x 50 cm
Sygnowany p. d.: monogram wiązany OE BORZEMSKI
Olej, płótno; 48 x 72 cm
Sygnowany p. d.: O. BORZEMSKI
olej, płótno;
34 x 44 cm;
olej, płótno;
44 x 33,5 cm;
olej, płótno; 40,5 x 34,5 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: Otto Borzemski
Widok na Stare Miasto od Pragi, 1927
olej, tektura; 9,3 x 15 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: BORZEMSKI; na odwrocie tuszem wypisane: N 20. Widok na Stare Miasto | od Pragi | EOB (monogram wiązany) | Warszawa 1927.