HUKAN Karol (1888-1958)
ołówek/papier, 32 x 19 cm (w świetle passe-partout)
dedykowany u dołu: ‘Panu Robertowi Jahodzie Żółtowskiemu | Karol Hukan’
cena wywoławcza: Wykup abonament
HUKAN Karol (1888-1958)
gips malowany, wys. 24 cm, szer. 18,2 cm, głęb. 13 cm.
Polska, Kraków, 2 tercja XX w.
HUKAN Karol (1888-1958)
Ołówek, papier naklejony na karton; 21 x 34 cm
Sygnowany l.d: Karol Hukan | Kraków 4/6 1939
HUKAN Karol (1888-1958)
PORTRET LEONA I HELENY PATYNÓW, 1939
Ołówek, papier naklejony na karton; 21 x 34,5 cm
Dedykacja l.g.: Na pamiątkę mile spędzonych chwil w gościnnym domu Państwa Patynów w Dębnikach / Karol Hukan / Kraków 12 II 1939
HUKAN Karol (1888-1958)
Popiersie mężczyzny, lata 30. XX w.
brąz, wys. ok. 55 cm;
sygn.: Karol Hukan / Kraków
HUKAN Karol (1888-1958)
HUKAN Karol (1888-1958)
węgiel, pastel, papier,
32,5 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Karol Hukan / Kraków 1936 / Krzyżowcy (ołowkiem)
HUKAN Karol (1888-1958)
gips patynowany, 48 x 33 x 18 cm;
sygn góra: Prorok Jonasz/ Hukan
HUKAN Karol (1888-1958)
ołówek, biały gwasz w światłach, papier jasnoszary, 46 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: rysował z natury K. Hukan; dat. lewej: 11 IV 1906
HUKAN Karol (1888-1958)
sygn. p.d.dat. l.d.
ołówek gwasz, papier
45.5x62 (w świetle passe-partout )