HORBACZEWSKI Wszechwład (ur.1914)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Z doliny Prądnika - Stary młyn, ok. 1956
olej, płótno naklejone na tekturę;
49 x 64,5 cm;
Na odwrocie nalepka z CBWA z Łodzi z datą wstawienia 4 XI 1956,
danymi artysty, tytułem Pejzaż II, napis autorski "Z doliny Prądnika/ "Stary
młyn" [Młyn Boronia] oraz dedykacja autorska.
Z doliny Prądnika - Stary Młyn,
olej, płótno naklejone na tekturę, 49 x 64,5 cm;
na odwrocie nalepka z CBWA z Łodzi z datą wstawienia 4 X I 56, danymi artysty, tytułem Pejzaż II, napis autorski z doliny prądnika/ "stary młyn" oraz dedykacja autorska
Z doliny Prądnika-Stary Młyn (1956?)
nie sygnowany
olej, płótno/tektura
49x64
sygn. dat. p.d.
olej płótno
56x47