JACH Ludwik (1892-1952)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JACH Ludwik (1892-1952)
Zdemolowane granatami zabudowania w Gorlicach
olej/tektura, 24,5 x 33 cm
na odwrociu nalepka wystawowa Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie opisana nazwiskiem autora, tytułem pracy oraz oznaczona numerem '1275'
JACH Ludwik (1892-1952)
olej, tektura, 32 x 41,5 cm, sygn. p.d.: Ludwik Jach [1]920
JACH Ludwik (1892-1952)
JACH Ludwik (1892-1952)
JACH Ludwik (1892-1952)
JACH Ludwik (1892-1952)
Olej, tektura
26,5 x 33 cm,
sygn. p.d.: L.Jach Wadowice 1939
JACH Ludwik (1892-1952)
olej na takturze, 24 x 32,5 cm
na odwrocie nalepka TPSP
JACH Ludwik (1892-1952)
WIDOK PRZEZ WISŁĘ NA KOPIEC KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE, 1919
olej na tekturze, 24 x 32,5 cm,
na odwrocie nalepka TPSP w Krakowie 1919 oraz napis: "Jach Ludwik Kopiec Kościuszki cena 300 K" [tj. koron]