BUCZEK Małgorzata (ur. 1953)
olej/płótno, 46 x 55 cm
sygn. p. d. M. Buczek
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUCZEK Małgorzata (ur. 1953)
olej/płótno
55 x 40,5 cm
BUCZEK Małgorzata (ur. 1953)
olej/płótno
46 x 55 cm
BUCZEK Małgorzata (ur. 1953)
z cyklu Inskrypcje Cywilizacji, 2008
tech. mieszana/płótno
39,5 x 40 cm
BUCZEK Małgorzata (ur. 1953)
BUCZEK Małgorzata (ur. 1953)
BUCZEK Małgorzata (ur. 1953)
olej, płótno
sygn. p.g.: 2000 M. Buczek
wym.: 110 x 130 cm