HILLER Heinrich (czynny w latach 1866 - 1894)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
48x69 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
62.5 x 100 cm
sygnowany p.d.: H /./ Hiller
olej, płótno,
42 x 58 cm
sygnowany p.d.: H. Hiller.
olej, płótno,
63.5 x 90 cm
sygnowany p.d.: H. Hiller
Na górnej listwie krosien napis kredką: 1400 XXX; obok ołówkiem: P[...] aus Kopenhagen.
olej, płótno,
50 x 70.5 cm
sygnowany p.d.: [.] Hiller 74
olej, płótno, 63,5 x 69 cm
sygnowany l.d.: H. Hiller
olej na płótnie naklejonym na sklejkę, 19,5 x 28,8 cm
sygnowany p.d.: "Hiller", na odwrocie: "Heinrich Hiller 1846-1912 Berlin"
olej, płótno,
48.5 x 39 cm
Sygnowany l.d.: H.Hiller.
olej, płótno,
48.5 x 39.5 cm
Sygnowany p.d.: H. Hiller.
olej, płótno,
81 x 120 cm
Sygnowany l.d.: H. Hiller | 79