FRANK Erna (1881 - 1931)
sygn. p.d.
litografia
18x23.2
cena wywoławcza: Wykup abonament
FRANK Erna (1881 - 1931)
FRANK Erna (1881 - 1931)
FRANK Erna (1881 - 1931)
FRANK Erna (1881 - 1931)
FRANK Erna (1881 - 1931)
FRANK Erna (1881 - 1931)
FRANK Erna (1881 - 1931)
FRANK Erna (1881 - 1931)
FRANK Erna (1881 - 1931)
FRANK Erna (1881 - 1931)
sygnowany p.d.
litografia
26x33
FRANK Erna (1881 - 1931)
sygn. p.d.
litografia
19x23.5
FRANK Erna (1881 - 1931)
sygn. p.d.
litografia
19x24
FRANK Erna (1881 - 1931)
sygn. p.d.
litografia 24.2x29