GORNIK Friedrich (1877-1943)
Brąz, wys. 26, podstawa 30 x 16 cm
Sygnatura ryta: Gornik.1919.; stempel odlewni: wpisane w prostokąt litery: ATg
cena wywoławcza: Wykup abonament
GORNIK Friedrich (1877-1943)
KAŁAMARZ - DZIKI NA KARTOFLISKU
Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany; wys. 14 cm, dł. podstawy 39,5 cm
Sygnowany na podstawie: F Gornik; w prostokątnym obrysie znak wytwórni AR
Stan zachowania: brak szklanego wkładu
GORNIK Friedrich (1877-1943)
Brąz cyzelowany, patynowany, 9,5 x 24 x 10 cm
Sygnowany: F.Gornik
GORNIK Friedrich (1877-1943)
Brąz;
wys. 14,5 cm, podstawa: 37 x 15,5 cm
Sygnatura na podstawie: F Gornik oraz w prostokątnym obrysie znak wytwórni Artura Rubensteina w Wiedniu: AR
Stan zachowania: brak szklanego wkładu, wieko naprawiane.
GORNIK Friedrich (1877-1943)
Brąz; wys. 14 cm, dł. podstawy 39,5 cm
Sygnatura na podstawie: F Gornik oraz w prostokątnym obrysie znak wytwórni AR
Stan zachowania: brak szklanego wkładu.
GORNIK Friedrich (1877-1943)
Brąz; wys. 14 cm, dł. podstawy 39,5 cm,
GORNIK Friedrich (1877-1943)
Brąz
Wysokość: 14 cm; długość podstawy: 39,5 cm
Sygnatura ryta na podstawie: F Gornik oraz w prostokątnym obrysie znak wytwórni AR
GORNIK Friedrich (1877-1943)
brąz patynowany, wys. 28 cm; dług. 38 cm; sygn. na podstawie: F. Gornik / 1909