DOBROWOLSKI Izydor Józef
olej, złoto 22 k., płótno
50x60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBROWOLSKI Izydor Józef
olej+złoto
40x80 cm
DOBROWOLSKI Izydor Józef
Olej + złoto
90 x 60
DOBROWOLSKI Izydor Józef
Olej, złoto na płótnie
73,5 x 43,5cm
2008
DOBROWOLSKI Izydor Józef
olej, złoto, 54x63,5 cm
DOBROWOLSKI Izydor Józef
olej-złoto
40x50 cm
sygn. 2006