PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 59 x 51 cm, oprawiony,
sygn. w prawym górnym rogu: PałkaW.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
gwasz/papier, 49 x 34 cm (zadruk)
sygnowany i datowany l.g.: 'Pałka W / 56'
PAŁKA Witold (1928-2013)
technika własna/papier, 34,5 x 49 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: [nieczytelny]
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej, płótno; 60 x 80 cm
Sygnowany p.g.: Pałka W / 2010
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej/płótno , 60 x 80 cm;
sygnowany i datowany p. g.: Pałka W. / 2006.
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
technika własna, gwasz/papier, papier, 50 x 35 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'PałkaW | 57'
PAŁKA Witold (1928-2013)
Portret kobiety [Kobieta przy stoliku]
sygn. l.g.
olej, płótno
50x40 cm
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 40 x 50 cm;
sygn. p.g.: Pałka W. / 2006
*oplata droit de suite
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p. g.: Pałka W. / 2009.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej/płótno, 65 x 80 cm, oprawiony, sygnowany p.g: 'Pałka.W'
- Dom Aukcyjny REMPEX, 2012
*opłata droit de suite
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej, płótno; 60 x 80 cm
Sygnowany p.d.: Pałka W. | 2003
*opłata droit de suite
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. g.: Pałka W. / 2010.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno; 73,5 x 61,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Pałka W. / 2000.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 90 × 100 cm
sygn. p. d.: Pałka W.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn.g.p. Witold Pałka 2006
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 80 x 100 cm
sygn. i dat. p.g.: Pałka W./2003
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 49 × 39 cm
sygn. p. d.: Pałka W.
PAŁKA Witold (1928-2013)
akwarela/papier, 45 x 59 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Pałka'
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 60 x 70 cm,
sygn. p.d.: Pałka W.
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 46 x 38 cm,
sygn. p.g.: Pałka W.
Obraz ze zbiorów rodziny artysty.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej na płótnie
Blejtram o średnicy 50 cm
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. g.: Pałka W.
na odwrocie nalepka autorska
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno; 48,5 x 59,5 cm;
sygn. p. g.: Pałka. W / 1980
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.g.: Pałka W
PAŁKA Witold (1928-2013)
Oaza. Kompozycja figuralna I, ok. 1969
olej, płótno, 100 x 110 cm,
sygn. p.g.: Pałka W.
Na odwrocie drukowana naklejka BWA w Katowicach, ul. Dworcowa 13, tel. 323-41, wypełniona czerwonym długopisem: Witold Pałka / Katowice / Kompozycja figuralna I / olej / 100 x 110.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.g.: Pałka W.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 98,5 × 72 cm
sygn. p. d.: WITOLD PAŁKA
na odwrocie nalepka z opisem pracy
PAŁKA Witold (1928-2013)
Dziewczyna w czerwonej sukience
olej, płótno, 94x54 cm
sygn. p. d.: Pałka. W , dat.:81
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej, płótno, 80x60 cm,
sygn. p.g.: Pałka W. Datowany na blejtramie 2006 r.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 55 x 80 cm
sygn. i dat. p. d.: W. Pałka/70
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 55 x 80 cm
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 81 × 100 cm
sygn. i dat. p. d.: Pałka W.69
na odwrocie nalepka z BWA z Katowic z tytułem pracy
PAŁKA Witold (1928-2013)
akwarela, karton, 90 x 55 cm,
sygn. śr.d. : Pałka W. / 90, oraz dedykacja długopisem: "Wszystko przeminęło już. / Wszystko mija i zatraca ślad / to ślad naszego / czasu. / Eugeniuszu (tekst nieczytelny) na wieczną pamięć Witold".
PAŁKA Witold (1928-2013)
akwarela, karton, 90 x 55 cm,
sygn. l.d. : Pałka W. 1990, oraz dedykacja długopisem: "Drogiemu druhowi / z czasów grupy `ARKAT` na pamiątkę / Witold 7. XII. 90".
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej, płótno; 59 x 79 cm
Sygnowany p.d.: Pałka W. | 75
Na odwrocie częściowo czytelna pieczęć Urzędu Wojewódzkiego i numer; poz. 1.- | Kl.III-662/147/75
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej na płótnie
60 x 80 cm
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno,
65 x 80 cm
sygn. p. g.: Pałka W.
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno,
65 x 80 cm;
sygn. p. d.: Pałka / 65
na odwrocie nalepka (autorska?): PAŁKA WITOLD/ KATOWICE/ technika olej/ "DWIE PANIE" oraz oznaczenie z wystawy?: Poz. 2/ Kl.III/ 662/232/74.
Bibl.: Alfred Ligocki Plastycy Śląska i Zagłębia, Katowice 1977, plansza czarno-biała, numerowana
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno,
90 x 150 cm
sygn. p.d.: Pałka W. / 85
Na odwrocie na górnej listwie krosien autorski napis ołówkiem z adresem artysty i tytułem pracy.
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno,
66 x 80 cm,
sygn. p.d.: Pałka [19]65. na odwrocie naklejka autorska Pałka Witold Katowice, technika olej, wystawa Alfred Ligocki Plastycy Śląska i Zagłębia
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 70 x 90 cm;
sygn. i dat. p. g.: Pałka / 2004
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno 80 x 99 cm
sygn.p.d. Pałka IV 69
Na odwrocie nalepka Biura Wystaw Artystycznych w Katowicach
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno
55,5 x 80,5 cm,
sygn. p.d. "Pałka. W / 70",
na odwrocie (na krośnie i na płótnie) nalepki BWA w Katowicach.
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
Lewe skrzydło tryptyku Stworzenie Świata
olej/płótno, 98,5 x 72 cm
sygnowany p. d.: `WITOLD PAŁKA`
na odwrocie nalepka z opisem
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 61 x 81 cm
sygn. p.g.: Pałka W. / 2007
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej, płótno; 49,5 x 39,5 cm
Sygnowany p. g.: Pałka W. | 2000
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej na płótnie, 55,5 x 80,5 cm,
sygnowany p.d. "Pałka. W / 70",
na odwrocie (na krośnie i na płótnie) nalepki BWA w Katowicach z danymi
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej na płótnie, 38 x 27,2 cm,
sygn. p.d. "Pałka W.", na odwrocie (na płótnie)nalepka BWA w Katowicach
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej na płótnie, 80 x 99,5 cm,
sygnowany p.d. "Pałka. W. 69",
na odwrocie (na krośnie) nalepka BWA w Katowicach
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno
50 x 60 cm
sygn. p.g.: Pałka W, na odwrociu naklejka: WITOLD PAŁKA / artysta malarz, na blejtramie pieczątka: GARA TEMPICH / Bielsko-Biała, ul. 132 Zakrętów 110 / tel. ++ 48 33 810 7448 / mobil ++ 48 600 315 325, pieczątka z numerem 6050
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej, płótno; 50,3 x 40 cm
Sygnowany czarnym olejem p. g.: Pałka W.
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno,
60 x 50 cm;
sygn. i dat. p.g.: Pałka W. / 2004
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 99 x 72,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: Pałka / 84
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej na płótnie
50 x 60 cm
Sygnowany p.g. - "Pałka W. / 2003"
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno
50x60 cm
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 60 x 50 cm;
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno, 50 x 60 cm; sygn. i dat. p.g.: Pałka W. / 2003
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno,
60 x 50 cm
sygn. p.g.: Pałka W. | 2003 [podkreśl.]
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej na płótnie 60 x 85 cm
PAŁKA Witold (1928-2013)
olej, płótno,
38 x 55 cm
sygnowany p.d.: Pałka W | 81
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej na płótnie 50 x 60 cm
Sygnowany p.g. - "Pałka W./ 2002"
PAŁKA Witold (1928-2013)
PAŁKA Witold (1928-2013)
Olej na płótnie 50 x 70 cm
Sygnowany p.g. - "Pałka W./ 2001"
PAŁKA Witold (1928-2013)
2001 r.
Olej na płótnie 50 x 70 cm
Sygnowany p.d. - "Pałka W."