WACHOWIAK Krzysztof (ur. 1949)
akryl, płótno; 30 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Krzysztof Wachowiak / "Łódź podwodna" 2015 r. / Akryl.
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, akryl, 18 x 25 cm, sygn.
olej, płótno, 100 x 80 cm; opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WACHOWIAK OLEJ / BEZ TYTUŁU; na odwrocie podklejony płótnem w miejscu niewielkiego uszkodzenia
olej, płótno, 100 x 80 cm;
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF WACHOWIAK OLEJ / BEZ TYTUŁU; na odwrocie podklejony płótnem w miejscu niewielkiego uszkodzenia
Morze szare i ptaszek, 2003 r.
akryl, gwasz, 23 x 30 cm, sygn.
akryl, gwasz/papier,
18 x 24 cm,
sygn.
akwarela
23x30,5 cm