UMIASTOWSKI Waldemar (ur. 1953 Warszawa)
Akryl, płótno; 30 x 15 cm
Sygnowany na odwrocie: WALDEMAR / UMIASTOWSKI / 2000 / 30 x 15 / olej / W.Umiastowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, technika mieszana/płótno, 168 x 43 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: WALDEMAR UMIASTOWSKI | 2010 |"W KAWAŁKACH" | AKRYL | TECHNIKA MIESZANA| 168 x 43 cm |wskazówka montażowa
akryl, technika mieszana/płótno, 190 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie:
BĄK | Waldemar Umiastowski | 2008 |
akryl/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrocie pismem odręcznym:
Waldemar Umiastowski | 2009 | akryl. płótno
akryl/płótno, 150 x 100 cm
Południe, 2008 R, Z cyklu Bazgroły
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrocie pismem odręcznym: Południe | 2008 | z cyklu Bazgroły
Galeria "aTak" 2009, Warszawa
W. Umiastowski: Bazgroły, Galeria aTak Warszawa 12.02-28.03.2009, s. 22, repr. 23
Exit, No.2 (78) 2009, Warszawa (repr.), str. 5117
Wieczór, 2008 R, Z cylku Bazgroły
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrocie pismem odręcznym: Wieczór | 2008 | z cyklu Bazgroły
WYSTAWIANY: Galeria "aTak" 2009, Warszawa
W. Umiastowski: Bazgroły, Galeria aTak Warszawa 12.02-28.03.2009, s. 62, repr. 63