DANIEL-KOSSOWSKA Stefania (1872-1952)
Olej, płótno dublowane, 48 x 60 cm,
sygn. l.d.: S.K. Daniel.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/ołówek, 51,5 x 44,5 cm
sygnowany l.d.: `SKDaniel`
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Martwa natura z kwiatami, lata 30. XX w.
Olej, tektura;
wym.: 48,5 x 49,5 cm;
sygn. pd.: S.K. Daniel.
Olej, płótno; 79 x 69,5 cm Na odwrocie portret kobiety w niebieskiej sukni.
olej na płótnie, 51 x 17,5 cm,
sygnowany l. d. "S. DANIEL"