MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej na płótnie, 80 cm x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 2018, 40x30,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2018 r. | "Zimowy | ogród"'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 150 x 180 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno
100 x 150 cm
sygn. p.d.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 81x100 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 90 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2018' | "Słodki poranek"'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 40 x 30 cm,
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 90 x 80 cm,
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 80 x 100 cm,
sygnowany p.d: 'Beata Murawska'
sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Beata | Murawska | 2018 | "Zima w Ligurii"'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno
40 x 40 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany p.d: 'Beata Murawska', sygnowany i datowany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2018 r.'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 40 x 40 cm, sygn.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno; 120 x 80 cm
Sygnowany p.d.: Beata Murawska, sygnowany, opisany na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno; 100 x 120 cm
Sygnowany p.d.: Beata Murawska; sygnowany, opisany na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 40 x 40 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 80 x 80 cm, sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Beata Murawska | 2018 r. | Wieczna wiosna'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 80 x 100 cm, sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Beata | Murawska | 2018 | "Zima w Ligurii"'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Beata Murawska | 2018 r. | “Happy tulips''
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 30 x 80 cm
sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnowany, datowany I opisany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2018 r. | “Star tulips''
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 100 x 80 cm,
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej / płótno, 50 x 50 cm. sygn.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 80 x 120 cm, sygnowany p.d: 'Beata Murawska'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 100 x 80 cm, sygnowany p.d: 'Beata Murawska'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 80.00 x 100.00 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 "Wiosenne marzenie"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 130 x 114 cm
sygnowany p.d.: 'Beata Murawska'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Beata Murawska | 1994 | "W ogrodzie"'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'B.M.'
sygnowany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2006 r. | Błękitne | pola'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany p.d: 'B. Murawska'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 54x65 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 "Gorące tulipany"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. p. d.: Beata Murawska;
na odwrocie opis autorski: "Promienny / listopad".
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: 'B. Murawska'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 100 x 120 cm,
sygnowany p.d: 'Beata Murawska' sygnpowany, datowny i opisany na odwrociu: 'Beata | Murawska | 2017 | "Jesienne | marzenie"'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie
41 x 27 cm
sygn. p/d.: BM
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 46 x 55 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 120 x 150 cm,
sygn. l.d.: Beata Murawska
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 100 × 100 cm, sygnowana p.d: "Beata Murawska",
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Beata Murawska "Wesoły maj" 2017 r."
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 50x70 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 41x27 cm
sygn. p.d.: BM, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2017 r. "Wspaniałość wiosny"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno; 100 x 131 cm;
sygn. p. d.: Beata Murawska;
na odwrocie autorski opis: "Spring kiss" / Beata / Murawska / 2017.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 100 × 100 cm
sygnowany p.d.: "Beata Murawska"
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
"Beata Murawska 2017. "Orange smile""
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 120 × 120 cm
"Beata Murawska 2016 "Ciepły marzec""
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 55 x 46 cm
sygn. p.d.: BM
na odwrocie: Beata Murawska | 2017 | "Pocałunek wiosny"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej / płótno, 30 x 60 cm. sygn.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn.: 'Beata Murawska'
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. p. d.: BM;
na odwrocie, na krośnie tytuł: Czerwony tulipan
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 130x80cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata Murawska 2016r. "Wiosenny poranek"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 41 x 27 cm
sygn. p.d.: B. M.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 27x42
sygn. p.d. B.M., opisany na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Beata Murawska;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Pragnienie / lata" / Beata Murawska / 2016 r.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 46 x 33 cm, 2016
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 100x100cm,
sygn. p. d.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: Beata Murawska oraz opisany na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 130 x 114 cm
opisany na odwrociu: 'Beata Murawska | 1994 | "W ogrodzie" '
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 80x80cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 114 x 146 cm,
sygn.p.d.: 'Beata Murawska' oraz opisany na odwrocie: 'Beata | Murawska | 2016 r. | tyt. "Spring Song" '
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno; 120 x 100 cm
sygn. p. d.: Beata Murawska
na odwrocie opis: "Orange Breeze" Beata Murawska 2016
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 120 x 120 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata Murawska/ 2014/ "piękny ogród"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej / płótno, 50 x 40 cm. Sygn.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 100x92 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2016 r. "Red Present"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie
70 x 70 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno
79,5 x 79,7 cm
sygn. p. d.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 128 x 150 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata/ Murawska/ 2016/ "Pragnienie wiosny"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej na płótnie, 120 x 120 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej na płótnie, 120 x 120 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej na płótnie, 120 x 140 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno; 120 x 120 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata Murawska / 2015 / "Orange Breeze"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie 45,7 x 37,5 cm
sygn. p.d. BM
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Burawska 2015 Wieczorny ogród
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 45 x 55 cm, 2015
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 50x50 cm
sygn. p.d.: B. Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2015 r. "Irysy i tulipany"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 120 x 140 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska
opisany na odwrocie: Beata Murawska 2015 r. Wiosenny "prezent"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 54 x 65 cm
sygnowany p.d.: `B.M.`
na odwrociu opisany autorsko
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 40x50 cm
sygn. p.d. BM, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2015 r. "Różowe sny"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Nadejście wiosennej radości, 2015
olej, płótno, 150 x 130 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: "Nadejście wiosennej radości" Beata Murawska 2015r.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 130 x 114 cm
sygnowany p.d.: `Beata Murawska`
opisany na odwrociu: `Beata Murawska | 1994 | "W ogrodzie"`
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 89 x 116 cm
na odwrociu opisany: `Beata | Murawska| 2001 | Tulipany szczęścia`
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 81x100 cm
sygn. p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska 2015 r. "Srebrny poranek"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Tulipany holenderskie, malwy polskie , 2000 r.
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Beata Murawska` oraz sygnowany, datowany i tytuł autorski na odwrociu
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 40x40 cm
sygn. p.d.: B.M., opisany na odwrocie: Beata Murawska 2014 r. "Różowa nadzieja"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Żółte pole dawnej wiosny, 2008
olej, płótno, 150x50 cm
sygn. p.d. B Murawska opisany na odwrocie: Beata Murawska/ 2008 r./ "Żółte pole dawnej wiosny"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Tulipany dla Ciebie kochanie, 2014
olej na płótnie
46 x 38 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 40 x 60 cm, sygn.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 40 x 40 cm, 2014
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 300 x 200 cm
sygnowany p. d.: `Beata Murawska`
opisany na odwrociu: `Beata | Murawska "Malwy polskie" 2000`
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 89 x 116 cm
opisany na odwrocie: `Beata 2001 | Murawska "Blue | Happy tulips"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 40x30 cm
sygn. p.d.: B.M., opisany odwrocie: Beata Murawska 2014 r. "Słoneczny dzień"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 60x60 cm
sygn p.d.: Beata Murawska, opisany na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie
100 x 92 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 61 x 46 cm;
sygn. p.d.: B. Murawska;
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 50x50 cm, sygn. B. Murawska
opisany na odwrocie: Beata Murawska 2013 "Wieczorny ogród"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 80 x 80 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 81x100 cm
sygn. p.d. Beata Murawska
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 80x80 cm
sygn.p.d. Beata Murawska, opisany na odwrocie: Beata Murawska/2013r/"Urodziny"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d. i na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 114 x 140 cm, sygn. p.d. Beata Murawska,
na odwrocie: Beata Murawska/2013/"Dzień zakochanych
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
akryl, płótno,
80 x 80 cm,
sygn. p.d.: Beata Murawska; opisany na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 92 x 100 cm,
sygn. p.d. Beata Murawska,
opisany na odwrociu
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d. Beata Murawska,
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 61x50 cm,
sygn. na licu p.d. /Beata Murawska/, opisany na odwrocie /Beata Murawska Lucky stirike 2012 r./
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płotno
116 x89 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, 120 x 60,
sygn.p.d. Beata Murawska,
opisany na odwrocie: Beata/Murawska/20012/Piękności nocy
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, 54 x 65 cm
Sygnowany p.d.: Beata Murawska, na odwrociu: Beata Murawska | 2010 r. | "Bratki"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, 65 x 92 cm
Sygnowany p.d.: B. Murawska; na odwrociu: Beata | Murawska | 2005. | "wesołe tulipany"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, 55 x 38 cm
Sygnowany p.d.: B.Murawska, na odwrociu: Beata | Murawska | 2007 r. | "Kwiaty dla | Pani"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany p.d.: `B.M.`
opisany na odwrociu: `Beata | Murawska`
Estymacja: 2 500 - 3 500 zł
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 65x50 cm
sygn. na licu /Beata Murawska/, opisany na odwrocie /Beata Murawska 2012 "Szczęśliwe tulipany"/
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej / płótno,
50 x 61 cm.
sygn.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, 81 x 110 cm
Sygnowany p.d.: Beata Murawska, na odwrociu: Beta Murawska | 2010 r. | "wiosna w październiku"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, 40 x 40 cm
Sygnowany p.d.: B.M, na odwrociu: Beata | Murawska | 2003 r. | "Bukiet"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno,
54 x 65 cm
sygnowany i opisany na odwrocie
Estymacja: 2 500 - 3 500
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie
40 x 40 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno,
90 x 90 cm,
sygn. p.d, dat i opis na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
akryl/płótno,
55 x 38 cm,
sygnowany p.d.: `B. Murawska`
opisany na odwrociu: `Beata | Murawska | 2007 r. | Kwiaty dla | Pani`
Estymacja: 3 500 - 4 000 zł
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej na płótnie
100x100 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 50x100 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno;
92 x 65 cm
Sygn. na odwrocie: Beata /Murawska/ 2005/ ?Wesołe tulipany?
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany p.d.: `B.M.`
opisany na odwrociu: `Beata | Murawska | 2003 r. | "Bukiet" `
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno,
80 x 80,
sygn., dat. i opis na odwrocie
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno,
80 x 80 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno,
30 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: B. Murawska
na odwrocie napis: Beata Murawska / 2010 r. / "Wiosenny dzień"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, 81x65 cm;
sygn. pd: Beata Murawska
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie
61 x 91 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno,
100 x 120 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno,
100x100 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno,
117 x 90 cm
sygnowany p.d.: `B. Murawska`
opisany na odwrociu: `Beata | Murawska | Kwiaty miłości | 1998 r.`
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno;
135 x 155 cm
sygn. na odwrocie: Pole truskawkowe, 1990 rok/ BEATA MURAWSKA/ TY: "POLE TRUSKAWKOWE"/ 135 x 155 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej/płótno
54x65 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 81x116 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno
50 x 100 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno,
50x70 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie
61x50 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Olej, płótno, sygn. i opisany na odwrociu, 80x80 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 80x80 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 60x60 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 61 x 50
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 55x46 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej na płótnie, 50 x 50 cm, 2005r.
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. p.d.: Beata Murawska;
na odwrocie napisy autorskie: Beata Murawska / 1998 r tyt. "Pole tulipanów"
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno,
40x40 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno,
80x80 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Tulipany niebieskie z niebem, 2001
olej, płótno
wymiary: 116x89 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 116x89 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno
89 x 116 cm
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
olej, płótno, 49,5 x 72 cm