MORAWETZ Gabriela (ur. 1952)
tryptyk, technika własna, deska, 3 x 56 x 66 cm
sygn. na odwrocie: 'G. Morawetz 1998'
Reprodukowany i wystawiany: P. Dmochowski, Visions des Tenebres. 50 obrazów z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich, Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Muzeum Archidiecezjalne w Warszawie, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Częstochowa - Warszawa - Gdańsk 2004, s. 34-36
cena wywoławcza: Wykup abonament
MORAWETZ Gabriela (ur. 1952)
olej/płótno, 89 x 146 cm
sygnowany i datowany l.d.: `G. Morawetz 87`
MORAWETZ Gabriela (ur. 1952)
mezzotinta, papier; arkusza zbliżony do formatu
34 x 25 cm (formaty rycin zróżnicowane);
każda praca zatytułowana i podpisana u dołu ołówkiem;
zestaw mistrzowskich prac zebranych w autorskiej tece opisanej przez ich autorkę (pierwotnie znajdowało się tu 20 mezzotint); Kraków - Genewa, 1974-1975
MORAWETZ Gabriela (ur. 1952)
akwaforta, akwatinta barwna, papier,
49 x 39,5 cm (odcisk płyty); 75,5 x 53,5 cm (wymiar arkusza);
opis poniżej ryciny ołówkiem: sygn. p. d.: Gabriela Morawetz 75 (ołówkiem);
nr odbitki l. d.: T/U TIRAGE UNIQUE 1/3 (ołówkiem)
MORAWETZ Gabriela (ur. 1952)
olej, technika mieszana/płótno,
89 x 146 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Morawetz 87`
MORAWETZ Gabriela (ur. 1952)
Closer to me than my self, 2009
technika własna
75 x 50 cm