KUPCZYŃSKI Zbigniew (1928 - 2024)
technika własna, relief/deska, 73 x 35 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'kupczyński | 1968.'
na odwrociu słabo czytelna naklejka autorska, lliczne naklejki wywozowe oraz naklejka z warszawskiego domu aukcyjnego Agra-Art
cena wywoławcza: Wykup abonament
Dolina milczących kukiełek, 1958
olej, płótno, 103 x 133 cm;
sygn. p. g.: Kupczyński / 58, l. g.: DOLINA MILCZĄCYCH KUKIEŁEK
olej, płótno, 103 x 133 cm;
olej, płótno, 103 x 133 cm;
olej, płótno, 103 x 133 cm;
blacha, technika mieszana, płyta pilśniowa,
73 x 35
sygnowany p.g.: Kupczyński | 1968
gwasz/papier, 32 x 24 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Kupczyński 1962`
gwasz/papier, 32 x 24 cm