JURKIEWICZ Zdzisław (1931 Wolsztyn - 2012 Wrocław)
Błękit nieba (dyptyk), 1973 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 17,8 x 25 cmautorski zestaw 2 fotografii
opisany, sygnowany i datowany na odwrociu: '"Błękit nieba" (1973) | (fotografie) | Zdzisław Jurkiewicz'
cena wywoławcza: Wykup abonament
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 21,6 x 13,8 cm
darowany i opisany długopisem na odwrociu: '"Spadające światło" | (1976) | (fotografia)'
Dwieście osiemdziesiąt pięć czerwonych na turkusowym tle, 1986 r.
akryl/płótno, 72,5 x 91,5 cm
sygnowany na odwrociu: 'Jurkiewicz'
na blejtramie papierowa naklejka z opisem pracy oraz wskazówka montażowa: 'GÓRA'
- kolekcja prywatna, Francja
228 Blue Ones on Gray Back, 1985
akryl, płótno; 60 x 55 cm
na odwrocie nalepka z danymi pracy; oznaczenie "GÓRA"
Tusz papier, 3 x 60 x 60 cm,
sygn na odwrocie
ołówek, tusz, papier;
68,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jurkiewicz Zdzisław
piórko, atrament, papier
35,5 x 56 cm;
sygn. p.d.: Jurkiewicz 1973; na odwrocie nalepka z opisem
228 Blue Ones on Gray Back, 1985 r.
akryl/płótno, 55 x 60 cm
na odwrocie nalepka z opisem
228 Blue Ones on Gray Black, 1985
akryl, płótno, 55,5 x 60 cm;
nie sygn., na odwrocie nalepka
wystawowa z tytułem i opisem
akryl, płótno,
55,5 x 60 cm;
nie sygn., na odwrocie nalepka wystawowa
DWIEŚCIE DWADZIESCIA OSIEM NIEBIESKICH NA SZARYM TLE, 1984 r.
Akryl na płótnie 55 x 60 cm
Nie sygnowany