GNIAZDOWSKA Bogna (ur. 1964, Warszawa)
olej/płótno, 40 x 40 cm, poliptyk,
sygnowany i datowany p.d (każda): 'BG'14',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu (każda): 'BOGNA GNIAZDO | WSKA | ŻABY | OLEJ' 2014, 20 X 20'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 60 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BOGNA GNIAZDOWSKA | SEN BOHATERSKI | OLEJ 2017 | 60 X 100 cm'
olej/płótno, 40 x 40,
sygnowany i datowany p.d: 'BG'18',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BOGNA | GNIAZDOWSKA | BUL BUL | OLEJ 2018 | 40 X 40 CM'
olej/płótno, 40 x 40, sygnowany i datowany p.d: 'BG'18',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BOGNA | GNIAZDOWSKA | BUL BUL 2 | OLEJ 2018 | 40 X 40 CM'
olej, płótno, 140 x 200 cm, sygn. p.d.: BG '99 oraz na odwrocie
Olej, płótno; 140 x 200 cm
Sygnowany p.d.: BG99; sygnowany, opisany na odwrocie
olej , płótno, 33 x 27 cm, sygn. p.d.: BG 95 oraz na odwrocie: Szarówka / Bogna / Gniazdowska / olej 95 / 33 x 27 cm
olej/płótno, poliptyk,36 x 48 cm
olej / płótno, 20 x 20 cm. sygn.
fotografia, olej / płótno, 20 x 20 cm. sygn.
olej / płótno, 60 x 20 cm. sygn.
olej, płótno, sygn.
40x40cm (poliptyk 4x20x20cm)
olej, płótno, 54x72 cm
sygn. p.d.: BG `12, opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "OWOCE I WARZYWA" OLEJ 2013
olej, płótno, 4x(40x40)
opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "A-A-A KOTKI DWA"OLEJ, 2013 4x40x40 /80x80 cm
olej, płótno, 50x60 cm
sygn. p.d.: B.G., opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "DWIE ŁÓDKI" OLEJ ‘2015
olej, płótno,
60 x 60 cm, (poliptyk 9 sztuk 20 x 20 cm),
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA ANIOŁ PRZESTWORZY OLEJ 2005-2014 50x50 cm
olej, płótno, 5x(18x24) cm
opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "KORONKI" OLEJ 2012 24X18
olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
olej, płótno, 4x30x30 cm
sygn. na odwrocie każdy: BG`13
olej, płótno, 40x60 cm
sygn. BG `14, opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "DOBRE WIADOMOŚCI" OLEJ `2014 / 60x40 cm
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. l.d.: BG `12-14, opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "PINOKIO I WRÓŻKA" OLEJ 2012-2014 80x80 cm
technika własna
100 x 72 cm
olej, płótno; 52 x 58 cm
sygn. na każdym segmencie p.d.BG`12 oraz na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA/OWOCE i WARZYWA/OLEJ`2012
olej, płótno, 82x33 cm
sygn. p.d. B.G., opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "TRYPTYK OBUWNICZY" OLEJ 2008-2012 82x33 cm
gwasz, 29,5 x 42 cm, sygn.
Olej, płótno, 20x20cm
sygn. BG`12, opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA WRÓBELEK POCIESZYCIEL OLEJ, 2012 20X20 CM
olej na płótnie, poliptyk 90x90 cm=9x30x30 cm
sygn. każdy element p.d. BG`13
akryl, płótno, 90x60 cm
sygn. na licu: BG`12, opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA APARATY 7-12
tryptyk Filharmonia, 2008 r.Torba na motyle, 2009 r. Do paska, 2010 r.
olej/płótno, 99 x 27 cm.
sygn.
olej, płótno, 61 x 61 cm,
sygn. każdy element : BG/`13,
na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA/CZARNO-BIAŁE/OLEJ/`2013/61 x 61 cm
4 x 27 x 33 cm, łącznie 54 x 66 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
olej, płótno, 24x33 cm, syn. I opisany na odwrocie /BOGNA GNIAZDOWSKA "LATO" OLEJ 2007 / 24x33/
olej/płótno,
24 x 33 cm,
sygn.
olej/płótno,
20 x 20 cm.
sygn.
Komplet, Kapelusz z piórkiem, Torba, Buty, 2010
olej, płótno, 33x81,5 cm
olej/płótno
20 x 20 cm
sygn.
Obraz olejny: 33 x 27 cm
Pilotka - Amelia Erhard, 2010 r.
gwasz,
50 x 70 cm,
sygn.
olej/płótno
18 x 24 cm
olej, płótno,
54,8x34 cm
olej/płótno
24x30 cm
olej/płótno
24x30 cm
gwasz
50x70cm
2008
olej, płótno, 30x100 cm
olej, płótno,
73x100 cm
olej
41 x 60 cm (+ rama)
2007
olej, płótno
41 x 60 cm;
sygn. p. d.: BG ` 07;
opisany na odwrocie: BOGNA / GNIAZDOWSKA / "KOMPLET" / OLEJ `2007 / 41 x 60 cm
olej, płótno,
41 x 60 cm;
sygn. p. d.: BG ` 07;
olej, płótno,
18 x 72 cm;
sygn. p.d.: BG`04 (każda część tryptyku);
na odwrocie napisy autorskie BOGNA GNIAZDOWSKA; OLEJ 2004 oraz tytuły od lewej: KANAREK, FIZIA oraz WOJOWNIK
Olej, płótno, sygn. p.d., 24x33 cm
olej, płótno, 18 x 24 cm;
sygn. p.d.: BG 07;
na odwrocie napisy autorskie: BOGNA / GNIAZDOWSKA / " SENTYMENTA- / LNY PAN" / OLEJ 2007 24 x 18
olej, płótno, 18 x 24 cm;
sygn. p.d.: BG 07;
na odwrocie napisy autorskie: BOGNA / GNIAZDOWSKA / " Z CHARAKTEREM" / OLEJ 2007 / 24 x 18
olej, płótno, 50 x 92 cm;
sygn. p.d.:BG`04; na odwrocie: BOGNA / GNIAZDOWSKA / SUMATRA/ OLEJ `2004 100 X 50 cm
Wymiary: 18x 96 cm
Poliptyk; 4 obrazki 18 x 24 cm
olej, płótno
Tygrys, Niebieskooka, Wąsik, 2004
tryptyk, olej, płótno, 72x18 cm
olej, płótno, 27x54 cm
(dyptyk 2x27x27 cm)
"Pilnuj", 2005
olej, płótno, 33x24 cm;
"Spacerek", 2005
olej, płótno, 33x24 cm;
"Szukaj", 2005
olej, płótno, 33x24 cm
olej, płótno,
18x72 cm
olej, płótno,
65x81 cm
olej, płótno
wymiary: 18x24 cm
olej, płótno, 18x24 cm
olej, płótno, 24x24 cm