GLEB Tomasz (1912 - 1991)
technika mieszana, papier, 39,5 x 28,5 cm
sygn. i dat. l.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
GLEB Tomasz (1912 - 1991)
technika mieszana na papierze,
sygnowana i datowana w lewym dolnym rogu;
39,5 x 28,5 cm
GLEB Tomasz (1912 - 1991)
collage, papier na kartonie, 12/70, 51 x 53 cm,
sygn. oł. p.d.: Gleb; oł. l.d.: 12/70.
GLEB Tomasz (1912 - 1991)
collage, papier na tekturze, 3/35, 70 x 50 cm,
niesygn., oł. l.d.: 3/35.
Podobna praca do prezentowanej, z numerem edycji 33/35, jest publikowana na stronie internetowej: https://www.liveauctioneers.com/item/37939856_thomas-gleb-1912-1991-le-coupleassemblage-et-collages
GLEB Tomasz (1912 - 1991)
olej, sklejka; 40 x 31,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Gleb - 46
GLEB Tomasz (1912 - 1991)
collage, papier na kartonie, 19/20, 87 x 69 cm,
sygn. oł. p.d.: Gleb; l.d.: 19/20.
Podobna do prezentowanej praca jest publikowana na stronie internetowej:
http://www.artnet.com/artists/thomas-gleb/ohne-titel-F1VM6CAKcFIPjYiEtUYa6g2
GLEB Tomasz (1912 - 1991)
sygn. dat. pśr
litografia barwna
25x33
GLEB Tomasz (1912 - 1991)
Plakat polityczny Ręce precz od Korei
druk, papier, 110 x 75,5 cm;
sygn. l.g.: Gleb; bez oprawy
Tomasz GLEB alias Jehuda Chaim Kalman (1912-1991)