EYSMONT Halina (ur. 1938)
akryl, płótno;
130 x 89
sygn. p.d. JANUSZ EYSMONT XII 83
cena wywoławcza: Wykup abonament
EYSMONT Halina (ur. 1938)
olej, płótno, wym. 45 x 90 cm;
sygn. l.d. stan: drobne zadrapania malatury
EYSMONT Halina (ur. 1938)
AUTOPORTRET Z JERZYM PANKIEM, 1965
olej na płótnie,
69,5 x 90 cm,
sygnowany l.d. "HALINA EYSYMONT 65" i na odwrocie "HALINA EYSYMONT / OBIAD Z PANKIEM (FROMBORK) / olej, 1965, 70 x 90"; na krośnie uszkodzona nalepka.
EYSMONT Halina (ur. 1938)
olej na płótnie,
97 x 72,8 cm,
sygnowany u dołu "HALINA EYSYMONT 63", na odwrocie na płótnie ołówkiem "Idole / 97 x 73", resztki nalepki
EYSMONT Halina (ur. 1938)
olej na płótnie,
50 x 61 cm,
sygnowany l.d."M. Eysymont", na odwrocie ręką artystki dane o obrazie
EYSMONT Halina (ur. 1938)
olej na płótnie,
50 x 61 cm,
sygnowany l.d. "Eysymont", na odwrocie ręką artystki dane o obrazie