CANDER Krzysztof (1936 - 2006)
Tempera, płótno; 49 x 54 cm
Sygnowany l.d.: w kwadracie: CAN | DER | 1975
cena wywoławcza: Wykup abonament
MARTWA NATURA Z BIAŁYM SZEŚCIANEM, 1978
Tempera, płótno; 30 x 35 cm
Sygnowany l.g.: w kwadracie: CAN | DER | 1978
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: KRZYSZTOF CANDER | "MARTWA NATURA Z BIAŁYM SZEŚCIANEM" | TEMPERA KLASYCZNA | 30 X 35 CM | (RZECZ NA TEMAT ZASADNICZEGO | PROBLEMU MALARSKIEGO | - WZAJEMNYCH RELACJI MIĘDZY | PŁASZCZYZNź A BRYŁź.); Na blejtramie numer: 27
MARTWA NATURA ROMA?NTYCZNA NA CZEŚĆ WIECZNEJ INSPIRATORKI, 1978
Tempera, płótno; 30 x 35 cm
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: KRZYSZTOF CANDER | "MARTWA NATURA ROMA | ANTYCZNA NA CZEŚĆ | WIECZNEJ INSPIRATORKI, 1978" | TEMPERA KLASYCZNA | 30 X 35 CM
Na blejtramie numer: 28
Tempera, płótno;
49 x 54 cm
Tempera, płótno;
30 x 35 cm
Sygnowany l.g.: w kwadracie: CAN | DER | 1978 Na odwrocie napis wykonany przez artystę: KRZYSZTOF CANDER | "MARTWA NATURA Z BIAŁYM SZEŚCIANEM" | TEMPERA KLASYCZNA | 30 X 35 CM | (RZECZ NA TEMAT ZASADNICZEGO | PROBLEMU MALARSKIGO | - WZAJEMNYCH RELACJI MIĘDZY | PŁASZCZYZNĄ A BRYŁĄ.) Na blejntramie numer: 27
Tempera, płótno;
30 x 35 cm
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: KRZYSZTOF CANDER |"MARTWA NATURA ROMA |?NTYCZNA NA CZEŚĆ |WIECZNEJ INSPIRATORKI, 1978" | TEMPERA KLASYCZNA |30 X 35 CM
Na blejntramie numer: 28
MARTWA NATURA ROMA NTYCZNA NA CZEŚĆ WIECZNEJ INSPIRATORKI, 1978
Tempera, płótno
30 x 35 cm
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: KRZYSZTOF CANDER | "MARTWA NATURA ROMA |
NTYCZNA NA CZEŚĆ | WIECZNEJ INSPIRATORKI, 1978" | TEMPERA KLASYCZNA | 30 X 35 CM
Na blejtramie numer: 28
Tempera, płótno
30 x 35 cm
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: KRZYSZTOF CANDER | "MARTWA NATURA Z BIAŁYM SZEŚCIANEM" | TEMPERA KLASYCZNA | 30 X 35 CM |(RZECZ NA TEMAT ZASADNICZEGO|PROBLEMU MALARSKIGO | - WZAJEMNYCH RELACJI MIĘDZY | PŁASZCZYZNź A BRYŁź.)
Na blejtramie numer: 27
Z cyklu PEJZAŻ POMORSKI - WIECZÓR W RODZINNYM MIEŚCIE (WźBRZEŹNO), 1978
Tempera, płótno
30 x 35 cm
Sygnowany l.d.: w kwadracie: CAN | DER |1978
Tempera, płótno
49 x 54 cm