BASZKOWSKI Jacek (1935 Poznań - 2004)
akryl/płyta, 70 x 50 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'J.Baszkowski' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Baszkowski | „SKACZĄCE DRZEWO” III | akryl 70 x 50 cm, 1993'
* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel/papier, 69 x 40 cm
sygnowany l.d.: 'J. Baszkowski'
opisany na odwrociu: 'Jacek Baszkowski | "Larwa gruntowa" | pastel 69x40 cm, 1988 | "Ground larva"'
pastel/papier, 69 x 40 cm
pastel/papier, 77 x 50,5 cm
sygnowany l.d.: `J. Baszkowski`
sygnowany i opisany na odwrociu: `Jacek Baszkowski | Larwa gruntowa | pastel 69x40 cm, 1988 | Ground larva`
tempera na sklejce, 42 x 39 cm, sygnowany l.d. "J. Baszkowski",
na odwrocie tytuł i data.
tempera na sklejce, 42 x 39 cm,
sygnowany l.d. "J. Baszkowski",
na odwrocie tytuł i data
tempera, płyta pilśniowa,
72 x 52 cm
sygn. p.d.: J. Baszkowski
na odwr. g.: J. Baszkowski | "SKOCZEK NAD WODĄ" 70 x 50 cm; tempera; | 1996
olej, płótno,
34 x 46.5 cm
sygn. l.d.: J. Baszkowski
na odwrocie l.g.: J. Baszkowski | "POSŁANIE NA LODZIE" | 33 x 46 cm; olej; 1994
olej na płótnie, 98 x 98 cm, sygnowany p.g. "J. Baszkowski", na odwrocie (na płótnie) "J. Baszkowski / "ZŁOTE GÓRY"
Nuda północno-wschodnia II 1987
pastel, płyta, 60 x 60 cm
sygn. l. d.: J BASZKOWSKI
na rewersie: /10/Jacek BASZKOWSKI/"Nuda północno-wschodnia II" pastel /60 x 60/
1987 / "Northeastern tedium II"
tempera, płyta pilśniowa,
72 x 52 cm
sygn. l.d.: J Baszkowski, na odwr.: J. Baszkowski | "DRZEWO" | 70 x 50 cm; tempera; | 1996
olej, płótno,
82 x 100 cm
sygn. l.d.: J. Baszkowski, na odwr. g.: J. Baszkowski | "MOSTEK" | 82 X 100 cm; olej; 1999