BANDURA Jerzy (1915-1987)
Olej, sklejka, 71 x 55 cm,
sygn. p.d.: Bandura.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BANDURA Jerzy (1915-1987)
BANDURA Jerzy (1915-1987)
Olej, sklejka, 31 x 37,5 cm
sygn. l.d.: Moim kochanym gospodarzom Bandura.
BANDURA Jerzy (1915-1987)
Olej, sklejka, 30 x 38 cm, nie
sygn., na odwrocie autorska sygnatura w ołówku Bandura.
BANDURA Jerzy (1915-1987)
Drzeworyt na bibule; wym.: 198 x 125 mm; sygn. oł. p.d.: Bandura, l.d. tytuł. Lit.: "Katalog wystawy 9 grafików", Radom 1949.
BANDURA Jerzy (1915-1987)
Drzeworyt na bibule;
wym.: 210 x 105 mm;
sygn. oł. p.d.: Bandura, tyt. l.d. Lit.: "Katalog wystawy 9 grafików", Radom 1949.
BANDURA Jerzy (1915-1987)
Drzeworyt na bibule;
wym.: 95 x 145 mm;
sygn. oł. p.d.: Bandura, tyt. l.d.
BANDURA Jerzy (1915-1987)
BANDURA Jerzy (1915-1987)
Drzeworyt na bibule;
wym.: 210 x 105 mm;
sygn. oł. p.d.: Bandura, tyt. l.d. (il. s. 39)
BANDURA Jerzy (1915-1987)
Drzeworyt na bibule;
wym.: 125 x 120 mm;
sygn. oł. p.d.: Bandura, tyt. l.d. (il. s. 34)
BANDURA Jerzy (1915-1987)
Drzeworyt na bibule;
wym.: 95 x 145 mm;
BANDURA Jerzy (1915-1987)
olej/płótno,
60 x 46 cm
na odwrociu potwierdzenie autentyczności
BANDURA Jerzy (1915-1987)
Olej, sklejka,
73 x 56 cm,
sygn. ołówkiem p.d.: Bandura
BANDURA Jerzy (1915-1987)
miedzioryt na papierze żeberkowym Arches;
wym.: 205 x 120 mm;
sygn. oł. p.d.: Bandura, l.d.: Ewa kop. z A. Dürera. Stan zachowania: szerokie marginesy.
BANDURA Jerzy (1915-1987)
BANDURA Jerzy (1915-1987)
BANDURA Jerzy (1915-1987)
drzeworyt na bibułce, 15,5 x 12,8 cm,
sygnowany u dołu ołówkiem "Bandura" (i tytuł drzeworytu)
BANDURA Jerzy (1915-1987)
NIEBIESKI KOLARZ, l. 50-te XX w.
drzeworyt na bibułce, 15,5 x 11 cm,
sygnowany u dołu ołówkiem "Bandura" (i tytuł drzeworytu).
Na passe-partout dedykacja: "P. Kuśmierkiewicz w dniu imienin / JB./1959"
BANDURA Jerzy (1915-1987)
drzeworyt, bibułka, 23 x 15 cm (arkusz);
sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: Bandura, w l.d.: "OO"
BANDURA Jerzy (1915-1987)
Studium
drzeworyt, bibułka, 13 x 23 cm (arkusz); sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: Bandura, l.d.: "Studium"
Studium
drzeworyt, bibułka, 15,5 x 25 cm (arkusz); sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: Bandura, l.d.: "Studium"
BANDURA Jerzy (1915-1987)
drzeworyt, bibułka, 37 x 24 cm (arkusz);
sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: Bandura, w l.d.: "Stado"
BANDURA Jerzy (1915-1987)
drzeworyt, bibułka, 24 x 23,8 cm (arkusz);
sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: Bandura, l.d.: "Śmierć świni"
BANDURA Jerzy (1915-1987)
drzeworyt, bibułka, 30 x 24,5 cm (arkusz);
sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: Bandura, l.d.: "Niszczyciele gniazd"
BANDURA Jerzy (1915-1987)
drzeworyt, bibułka, 29,3 x 23,5 cm (arkusz);
sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: Bandura, l.d.: "Śmierć konia"
BANDURA Jerzy (1915-1987)
drzeworyt, bibułka, 24 x 18,2 cm (arkusz);
sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: Bandura, l.d.: "Noc"
BANDURA Jerzy (1915-1987)
drzeworyt, bibułka, 24 x 19 cm (arkusz); sygnowany i opisany
ołówkiem p.d.: Bandura, l.d.: "Kolarz"
BANDURA Jerzy (1915-1987)
Autoportret
drzeworyt, bibułka, 24,7 x 24 cm (arkusz);
sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: Bandura, l.d.: "Autoportret"
Nalot
drzeworyt, bibułka, 13,5 x 23,5 cm (arkusz);
sygnowany i opisany ołówkiem p.d.: Bandura, l.d.: "nalot"
BANDURA Jerzy (1915-1987)
postać Madonny, trzymającej na rękach wczepione we włosy Matki Dzieciątko, odziana w długi płaszcz i płytką, niewielką koronę; tkanina obłożona gipsem, wys. 140 cm; tło drewniane, nowe
BANDURA Jerzy (1915-1987)
BANDURA Jerzy (1915-1987)
postać Madonny, trzymającej na rękach wczepione we włosy Matki Dzieciątko, odziana w długi płaszcz i płytką, niewielką koronę; tkanina obłożona gipsem, wys. 140 cm; tło drewniane, nowe.
BANDURA Jerzy (1915-1987)