BINDER Alois 1857 - 1933
olej/deska, 37 x 28 cm
sygnowany p.g.: `A. Binder.`
cena wywoławcza: Wykup abonament
BINDER Alois 1857 - 1933
Chłopiec w zielonym kapelusiku, ok.1900
olej, deska; 18 x 14 cm;
sygn. p. g.: A. Binder.
na odwrocie trzy nalepki; - 1. okrągła, ozdobna nalepka monachijskiej firmy Adriana Kruggera oraz dwie kolekcjonerskie
BINDER Alois 1857 - 1933
BINDER Alois 1857 - 1933
BINDER Alois 1857 - 1933
Chlopiec w zielonym kapelusiku, ok. 1900
olej, deska,
18 x 14 cm
sygnowany p.g.: A. Binder.
BINDER Alois 1857 - 1933
Para obrazów: Portret młodej kobiety i młodego mężczyzny
olej, deska, 24,5 x 18,5 cm; sygn. p.g.: A. BINDER..