BOCHMANN Gregor von (1850-1930)
akwarela, gwasz, papier; 39 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: G v. Bochmann
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
46 x 66 cm
sygnowany p.d.: Gr Bochmann
akwarela, papier,
39 x 49.5 cm
sygn. l.d.: G v. Bochmann.
akwarela, papier,
48 x 64 cm
sygnowana p.d.: Gr Bochmann.? 08