BURSKA Bogna (ur. 1974 r.)
tusz/papier, 36 x 27,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
BURSKA Bogna (ur. 1974 r.)
nr 5 z serii Krzyształy (1), nakład, nr 2 z nakładu 4+2 T
Technika: fotografia barwna
Data powstania: 2005
Wymiary: ok. 25 x 50 cm
BURSKA Bogna (ur. 1974 r.)
fotografia, druk na płótnie, 40 x 60 cm
na odwrociu, na blejtramie wskazówka montażowa: 'DÓŁ'
- dar od artystki, 2008
BURSKA Bogna (ur. 1974 r.)
Technika: odbitka fotograficzna, druk atramentowy na papierze Hahnemühle Photo Rag Baryta 315 g
Data powstania: 2010
Wymiary: 60 x 31 cm
BURSKA Bogna (ur. 1974 r.)
BURSKA Bogna (ur. 1974 r.)
(nr 1, "Kryształy" seria 2),
nr 1 z nakładu 3
fotografia barwna na dibondzie
34 cm x 45 cm
BURSKA Bogna (ur. 1974 r.)
Odpływ z cyklu Vazante, 2004-2005
1/3
fotografia/pianka PCV
40 x 62cm