JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 80x110 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2014 Wrocław
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie
80x90 cm
Sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Rondo Regana - Wrocław nocą, 2014
akryl na płótnie
70x90 cm
Sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 100x70 cm
Opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Kobieta z różem na ustach, 2014
akryl na płótnie, 90x70 cm,
Sygnowany z tyłu
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 70x100 cm
sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 80x70 cm
sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 90x60 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2013 Wrocław
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Akryl na płótnie, 80 x 140 cm
Sygnowany na odwrocie, prawy dolny róg
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie,
90x60 cm,
sygnowany p.d. i opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 2013 tytuł Zawstydzenie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Wenecja 1 - czerwień dnia, 2013
akryl na płótnie,
60x80 cm,
sygnowany p.d. i opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 2013 tytuł Wenecja
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie
50x70 cm
Sygnowany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 20 lipiec 2013 Wrocław