SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 150x120 cm
Opisany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x140 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "RONDEAU CAPRICCIOSO" KRAKÓW 2016 Smolik
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | ''OPERA BUFFA'' | KRAKÓW 2016 | Dominik Smolik | AKRYL/PŁÓTNO | 100 x 120 CM'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 100 x 140 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl na płótnie, 100x120cm
Opisany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
Akryl, płótno, 120 x 150 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "ANDANTE GRAZIOSO" | KRAKÓW 2016 | AKRYL/PŁÓTNO | 150 x 120 CM | Dominik Smolik'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "MENMET" KRAKÓW 2016
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 150 x 120 cm,sygn. ma odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl na płótnie, 150x120cm, opisany na odwrocie
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 46x61 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "BUBBLES INTO THE SKY" KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: BUBBLES IN ROUGE DOMINIK SMOLIK KRAKÓW 2014
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
akryl/płótno
100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | ''CONCERTO GROSSO" | KRAKÓW 2016 | Dominik Smolik | AKRYL/PŁÓTNO | 100/100 CM'
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm
SMOLIK Dominik (ur. 1982)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm