DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Dałek
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ludzie cali pragną całości, 2015
technika mieszana, akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: MDałek 2015
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: M. Dałek 2015
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
47x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Piękno jest przerażenia początkiem (2015)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Wielkie myśli przychodzą i nieraz zostają na noc (2014)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
100x100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
What's going on in this art, 2015
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ta wiosna napełnia się Tobą, 2015 r.
akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d.: `M | Dałek2015`
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 90x120 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
DAŁEK Monika (ur. 1981)
technika mieszana, akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: MDałek 2015
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
120x90 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
90x120 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Mijamy obok jak fala powietrza (2015)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
60x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie 100x80 cm,
sygnowany z przodu, prawy bok
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Jaki obcy jest ten świat, 2014
technika mieszana, akryl, płótno, 47 x 60 cm,
sygn. p.d.: MDałek 2014