ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno 70x100
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x70 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany na blejtramie: `PAULINA ZALEWSKA `POŁÓW`. 2014`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d. PZ2014 oraz na odwrocie 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, sygn. p.d.: PZ2014
opisany na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA "ZIMOWE POPOŁUDNIE" 2014`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p. d.: PZ 2014 oraz na odwrocie: Paulina Zalewska / Córka samurajów / 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "OLIMPIA" 2014"
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "LAST MINUTE" 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat.p.d.
ol.akryl, płótno
80x120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
80x120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "BIG SALE." 2013``
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, olej, płótno, 50 x 40 cm;
sygn. i dat. p.d.: PZ 2013;
opisany na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA | GOLD JAPAN | 2013
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany l.d.: `PZ | 2013`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "SWEET KISS" 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: PZ 2013,
opisany na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA "CROCODILES TAIRS" 2013`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: PZ 2013 oraz na odwrocie: PAULINA ZALEWSKA Rising star 2013
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: P.Z.2013 oraz na odwrocie; 2013
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. l.d.: P.Z.2013 oraz na odwrocie; 2013
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
120x80 cm