ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sucha igła?, akwaforta papier;
15 x 21,5 cm (wymiar bicia),
(22,5 x 32,5 wymiar arkusza);
sygn. p. d.: ... b Cuur ?
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akwarela, gwasz?, papier;
25 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
dat. p. d.: 1927 (?)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem;
30,5 x 22 cm ( w świetle oprawy)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
olej, płycie; 70 x 50 cm
sygn. p. d.: HK... (słabo czytelne)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
olej, naklejony na tekturę;
21x 27 cm, sygn. p. d.: (zdrapana)
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akwarela, papier;
26,5 x 12 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: nieczytelne
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 33 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: A. Fat....?
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
glina ceramiczna, podstawa drewniana;
wys. całkowita 15 cm
sygn. na odwrocie
monogramem: TZ ? XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. p.d.
akwarela, tektura
24.5x35 (w świetle passe-partout )
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie dat. p.d.
ołówek, papier
35x26.5
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
drewno; wys. 48 cm;
napis ryty wtórny: Szukalski / szczep "Rogate serca" [sic!]
Praca nieokreślonego artysty - wiązana z ręką Stanisława Szukalskiego (1895-1987).
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
drewno, 60 x 59 cm;
Pęknięcie deski w górnej partii
ARTYSTA nieokreślony, XX w.