KUNKA Lech (1920-1978)
sygn. dat. l.d.
technika własna, pilśnia
122x59.5
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUNKA Lech (1920-1978)
sygn. dat. na odwrocie
technika własna, pilśnia
134x75
KUNKA Lech (1920-1978)
technika własna, 182 x 122 cm;
na odwrocie opis autorski oraz nalepka wywozowa: Desa Foreign Trade Company, Charlottenborg, Copenhagen
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, cerata, 55.5 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: Lech Kunka Z dobrobytu do piekła
KUNKA Lech (1920-1978)
MARTWA NATURA Z DZBANKIEM (PO PRACY), 1946
Olej, płótno; 49,8 x 60,5 cm
Sygnowany l.d.: L. Kunka. 46 r.
Na odwrocie nalepka : Wystawa Przyjaźni Polsk-Radziec. |CENTRALNE BIURO |WYSTAW ARTYSTYCZNYCH |Łódź, ul. Piotrkowska 65 tel. 111-24 |Imię i Nazwisko autora Lech Kunka |Adres Pabianice ul. Żytnia 32 |Tytuł dzieła Po pracy |Data wystawienia 20.IX. 55 r.
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płótno, 120 x 91 cm;
sygn. l. d. : 52 r L. Kunka (wzdłuż krawędzi)
na odwrocie nalepki: CBWA w Warszawie z 1964 (?), CBWA w Łodzi z tytułem obrazu, CBWA w Łodzi
z napisem Berlin i z rokiem 1965; napis na płótnie: BERLIN na krośnie napis: praca II
KUNKA Lech (1920-1978)
akryl, płótno, 100 x 130 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka 1977 r.;
Na odwrocie autorski opis obrazu
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płótno
120 x 91 cm;
na odwrocie nalepki: CBWA w Warszawie z 1964 (?), CBWA w Łodzi z tytułem obrazu, CBWA w Łodzi z napisem Berlin i z rokiem 1965; napis na płótnie: BERLIN na krośnie napis: praca II
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
technika własna, olej/płyta płótno
55 x 46 cm
sygn. i dat. p.d.: `L.Kunka 64 r.`
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
akryl, płótno, 100 x 130 cm;
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)