GIELNIAK Józef (1932-1972)
Bukowiec naoczny dla synka, 1969 r.
linoryt/papier,
23 x 29 cm (w świetle passe partout)
sygnowany l. d.: `J.Gielniak`
cena wywoławcza: Wykup abonament
GIELNIAK Józef (1932-1972)
Sanatorium (Wysoka Łąka), 1958 r.
linoryt/papier, 22 x 29,5 cm
sygnowany i datowany ołówkiem u dołu: `J. Gielniak 58 r`
oraz tytuł autorski
GIELNIAK Józef (1932-1972)
Exlibris Tadeusza Brzozowskiego, 1965
linoryt;
wymiary: 52 x 40 mm;
sygn. oł. p.d.: Józef Gielniak.
Stan zach.: b.dobry. Lit.: jw., il. s. 11
GIELNIAK Józef (1932-1972)
linoryt;
wymiary: 68 x 45 mm;
Stan zach.: b.dobry. Lit.: I. Jakimowicz, Józef Gielniak, W-wa 1982, il. s. 7
GIELNIAK Józef (1932-1972)
Exlibris Zbigniewa Michniewicza; 1965
linoryt;
wymiary: 55 x 37 mm;
Stan zach.: b.dobry
GIELNIAK Józef (1932-1972)
Exlibris dra med. Józefa Gardulskiego, 1966
linoryt;
wymiary: 75 x 45 mm;
sygn.
oł. p.d.: J. Gielniak; dołączone życzenia od artysty z 30 XII 1967.
Stan zach.: b.dobry
GIELNIAK Józef (1932-1972)
linoryt;
wymiary: 50 x 36 mm;
Stan zach.: b.dobry
GIELNIAK Józef (1932-1972)
Exlibris Jerzego Nowosielskiego, 1965
linoryt;
wymiary: 65 x 47 mm;
Stan zach.: b.dobry
GIELNIAK Józef (1932-1972)
Improwizacja dla Grażynki VII, 1967
linoryt, papier,
25,2 x 18,2 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d. ołówkiem: J. Gielniak
GIELNIAK Józef (1932-1972)
Improwizacja dla Grażynki II, 1965
linoryt, papier,
16,7 x 21 cm (w świetle passe-partout);
GIELNIAK Józef (1932-1972)
Improwizacja dla Grażynki V, 1966
linoryt, papier,
20 x 15,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: J Gielniak (ołówkiem)
GIELNIAK Józef (1932-1972)
Improwizacja dla Grażynki I, 1965
linoryt, papier,
21,5 x 34 cm (w świetle passe-partout);
GIELNIAK Józef (1932-1972)
GIELNIAK Józef (1932-1972)
GIELNIAK Józef (1932-1972)
Zabawa (Festyn ludowy w Kowarach)
linoryt,
180 x 250 mm,
sygn. oł. p.d.: J. Gielniak, napis l.d.: Zabawa.Lit.: Lit.: St. Pasternak, Józef Gielniak, grafika, Wrocław 1968, poz. 1
GIELNIAK Józef (1932-1972)
linoryt na bibule,
178 x 237,
sygn. oł. p.d.: J. Gielniak, l.d.: Kowary I; śr.d.: Linoryt 57 r.Lit.: St. Pasternak, Józef Gielniak, grafika, Wrocław 1968, poz. 10
GIELNIAK Józef (1932-1972)
Stanisławowi K. Dawskiemu, 1962
linoryt,
358 x 276 mm,
sygn. oł. p.d.: Józef Gielniak ; l.d.: Stanisławowi K. Dawskiemu, śr.: linoryt 1962 r.Lit.: I. Jakimowicz, Józef Gielniak, Warszawa 1982, opis i il. kat. poz. 13
GIELNIAK Józef (1932-1972)
Improwizacja - Elukubracja fantazyjna i krotochwilna (dedykowana Andrew Stasikowi), 1963
linoryt, papier,
34,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: J.Gielniak
GIELNIAK Józef (1932-1972)
sygnowany p.d. datowany śr.d.
linoryt
40x20
GIELNIAK Józef (1932-1972)
Improwizacja III (Niepokoje Lata), 1954
linoryt, papier,
18,5 x 25 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Józef Gielniak, w l. d.: Improwizacja III (Niepokoje Lata), śr. d.: linoryt 59 r.