YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
Posłanie w lesie w księżycową noc, 2002
pastel, papier,
47.3 x 59 cm
sygnowany p.d.: Yerka 20|02
cena wywoławcza: Wykup abonament
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno,
50.5 x 60.5 cm
sygnowany l.d.: JK [monogram wiązany], na odwrocie na dolnej żerdzi blejtramu po prawej: "PRYWATNA FALA | JACEK KOWALSKI | [tekst zamazany]", obok po lewej: AKRYL | 1986
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno,
92 x 81 cm
sygnowany p.d.: YERKA 01
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno,
65 x 73.5 cm
sygnowany p.d.: JK, na odwrocie na dolnej żerdzi blejtramu po prawej: JACEK KOWALSKI | [tekst zamazany] | "SPOKÓJ PANUJE W BLOKU" | 1984 AKRYL
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, karton,
46 x 59 cm
sygnowany p.d.: Yerka 02
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
olej, płótno, 101 x 120 cm; sygn. i dat. l. d.: Yerka 01
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
pastel, papier, 46,5 x 53 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Yerka 96
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno,
90 x 76 cm
sygnowany p. d.: JERKA 90 [data również na kalendarzu l. g.] na odwr. na d. żerdzi krosna po p.: JACEK JERKA | "BABIE LATO" | 90 x 76 AKRYL | 1990 na odwr. płótna śr. G. znak (stempel i podpis) zezwolenia na wywóz obrazu za granicę
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
serigrafia barwna, 2/9, papier 55,5 x 75 cm; sygn. p. d.: Yerka
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno, 92 x 80 cm; sygn. i dat. p. d.: YERKA 01
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
akryl, płótno,
65 x 73 cm
sygnowany p.d.: YERKA 20/00
Na odwrocie na d. żerdzi krosien po p.: JACEK YERKA | "EROZJA" | AKRYL 2000 R.
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
olej, płótno 101 x 120 cm; sygn. i dat. l. d.: YERKA 01
YERKA Jacek (ur. 1952, Toruń)
grafika (technika giclee), papier, 86,5 x 96,5 cm