GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, tektura,
34,8 x 48,4
sygn. l.d.: ST. GAŁEK
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, karton,
32 x 47.5 cm
sygnowany p.d.: ST. GAŁEK
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, płótno,
57 x 77 cm
sygnowany p.d.: ST. GAŁEK 1927
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Turnie tatrzańskie, przed 1939
olej, tektura,
29.2 x 38.8 cm
Na odwrocie orzeczenie Leszka Ludwikowskiego potwierdzającego autorstwo St. Gałka (Kraków, dn. 10. czerwca 1980 r.)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Wiosna w Tatrach - Krokusy, ok. 1939
olej, tektura,
23 x 30 cm
obraz sygnowany p.d.: ST. GAŁEK
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, tektura, 2
4 x 32,5 cm;
sygn. p.d.: St. Gałek
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Olej, płótno naklejone na płytę pilśniową; 28,8 x 37,6 cm
Sygnowany l. d.: ST. GAŁEK
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej na tekturze,
35 x 50,1 cm,
sygnowany p.d. "ST. GAŁEK 1924"
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, tektura
24 x 32,5 cm;
sygn. p.d.: ST. GAŁEK
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, płótno
69,5 x 95 cm;
sygn. p.d.: ST. GAŁEK / 1920 / ZAKOPANE
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Śniegi nad Czarnym Stawem Gąsienicowym
olej, tektura,
27.5 x 36.5 cm
sygnowany l.d.: ST. GAŁEK Na odwrocie napis ołówkiem: Nr 7
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
Nad Czarnym Stawem Gąsienicowym
olej, tektura,
30.2 x 39.8 cm
sygnowany l.d.: ST. GAŁEK; na odwr. napisy farbą: No 705
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, tektura
wym.: 50x35 cm
sygn. p.d.: St. Gałek. Na odwrocie napis ołówkiem: Obraz pod szkłem / nie czernieje. / St. Gałek
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
olej, tektura,
23,5 x 33 cm;
sygn. p.d.: ST. GAŁEK
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)
GAŁEK Stanisław (1876 - 1961)