BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej na tekturze 34 x 48 cm
Sygnowany p.d. - "R. Bratkowski"
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno naklejone na tekturę, 26 x 20 cm;
sygn. l.d.: Bratkowski (wydrapane w farbie)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, płótno; 55 x 70 cm
Sygnowany czarnym olejem p. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno, 78 x 100 cm;
sygn. p.d.: R.Bratkowski (zatarta)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno, 45 x 54
sygn. p. d.: Bratkowski 1921
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, płótno; 59,5 x 79,8 cm
Sygnowany brązowym olejem l. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno, 78,5 x 100,5 cm; sygn. l.d.: Bratkowski 913 r.
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, tektura; 34,6 x 49,7 cm
Sygnowany brązowym olejem p.d.: R. Bratkowski.
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno, wym.: 46 x 60 cm
sygn. p.d.: R. Bratkowski San Remo 1935
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura, 35 x 50 cm; sygn. p.d.: R. Bratkowski