MUSIAŁOWICZ Henryk (1914 Gniezno - 2015 Warszawa)
technika mieszana, sklejka, tektura, 70 x 50 cm;
sygn. p.d.: MUSIAŁOWICZ/66; odpryski malatury
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana, olej, akryl, płyta pilśniowa, 18 x 16 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
olej, akryl, płyta pilśniowa,
66 x 54, sygn. i dat.
na odwrocie: MUSIAŁOWICZ 1981
akryl, gwasz, tektura,
62.5 x 52 cm
sygnowany na odwr.: Z CYKLU | "REMINISCENCJE" | 62 x 52 | 1980 | MUSIAŁOWICZ, p.g.: 44 [w kółku]
technika mieszana,
wymiary: 62 x 51 cm,
sygn. na odwrocie.
sygnowany p.g.: MUSIAŁOWICZ; na odwrocie: Z CYKLU: | "PORTRET ŚLUBNY" | 1980 | 61 x 82 | MUSIAŁOWICZ, l.g.: 51 [w kółku]
olej, płyta pilśniowa, 50 x 70 cm
technika mieszana, dykta, 62 x 51 cm; sygn. i dat. na odwrocie
technika mieszana, dykta, 49,5 x 64 cm;
sygn. p. d. - MUSIAŁOWICZ
technika mieszana, płyta, 70 x 50 cm;
sygn. l.g. - MUSIAŁOWICZ
Na odwrocie napisy autorskie