FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
Pejzaż z gór (skraj lasu), 1908
Olej, tektura; wym.: 36,5 x 50,5 cm; sygn. l.d.: Stefan Filipkiewicz 08.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 40,5 x 31,5 cm
sygnowany p.d.: `Stefan Filipikiewicz`
(z teki "Kraków. Sześć Autolitografii", 1928)
sygn. na kamień p.d.
litografia barwna
37.5x30.5
olej/tektura, 33 x 40 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i opisany p.d.: `Stefan Filipkiewicz | Zakopane`
Jesienny pejzaż z chatą, 1934 r.
akwarela/karton, 30 x 43 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Stefan Filipkiewicz. 34 r`
olej, płótno, wym.: 80 x 70 cm
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz , dat.1910
"kochanemu Panu Albinowskiemu"
sygn. p.d.
olej, tektura
33x46 cm (w świetle passe-partout )
olej/tektura, 71 x 49,5 cm
sygnowany p.d.: `Stefan Filipkiewicz`
UPALNY DZIEŃ NAD MORZEM (JASTRZĘBIA GÓRA)
Olej, płótno, 63 x 87,5 cm,
sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz,
na odwrocie naklejka z wystawy zbiorowej z autorskim tytułem obrazu
akwarela na tekturze,
28 x 38,5 cm,
sygnowana p.d. "Stefan Filipkiewicz"
olej, sklejka; 68 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
akwarela, gwasz/papier, 48 x 68 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: `Stefan Filipkiewicz | 1927`
akwarela/papier, 48 x 68 cm (w świetle oprawy)
akwarela/papier, 48 x 68,5 cm (w świetle oprawy)
olej/sklejka, 51 x 43,5 cm
sygnowany p.d.: `Stef Filipkiewicz`
olej/tektura, 48,5 x 65 cm (w świetle ramy)
sygnowany l.d.: `Stefan Filipkiewicz`
olej, sklejka, 51 x 70 cm
sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz
olej, płótno, 65,5 x 56 cm
sygn. l.d.: Stefan Filipkiewicz 1909