BORYSOWSKI Stanisław (1901 Lwów - 1988 Toruń)
olej, płótno, 71 x 62,5 cm;
sygn. l.d.: Borysowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
35 x 69 cm
sygnowany p.d.: Borysowski 38 (?)
Widok na kościół Norbertanek w Krakowie, 1926 r.
olej/tektura, 39,5 x 30,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Kraków 1926 | St. Borysowski`
olej, tektura, 23,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Borysowski 934
akwaforta, papier, 24 x 32 cm (odcisk płyty);
sygn. p.d.: St Borysowski (ołówkiem)
olej, tektura, 25 x 31 cm;
sygn. l.d.: Borysowski
olej, płótno, wymiary w świetle ramy: 61,5 x 69,5 cm
sygn. l.d.: Borysowski
olej, płótno, 62 x 69,5 cm;
sygn. l.d.: Borysowski
Na odwrocie na krośnie malarskim napis: Borysowski "Pejzaż"
akwaforta, papier czerpany, 41,1 x 47,2 cm
(odcisk płyty); opisany u dołu: "Okno I" 3/16 St. Borysowski 1968
akwaforta, papier,
24 x 32 cm (odcisk płyty);
olej, płótno, 68 x 60 cm;
sygn. l.d.: Borysowski
Na odwrocie nieczytelne fragmenty nalepek wystawowych.
olej, płótno, 67 x 57,5 cm;
na odwrocie sygnatura artysty: Borysow
grafika, technika własna,
59,5 x 48 cm (arkusz);
opisana u dołu: "Lot" 3/15 St Borysowski 1981
akwaforta, papier czerpany,
38,3 x 39 cm (odcisk płyty);
opisany u dołu: "Grafika C" 2/10 St. Borysowski