DAWSKI Stanisław (1905-1990)
sucha igła;
wymiary: 240 x 200 mm;
sygn. oł. p.d.: D.
Stan zach.: b.dobry.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
sucha igła;
wymiary: 225 x 175 mm;
sygn. i dat. oł. p.d.: Dawski 48. Stan zach.: b.dobry
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
litografia;
wymiary: 280 x 195 mm;
sygn. zielonym tuszem p.d.: Dawski.
Stan zach.: b.dobry
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
suchoryt;
wymiary: 250 x 195 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski.
Stan zach.: b.dobry
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
linoryt;
wymiary: 250 x 395 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski; odbitka autorska. Stan zach.: b.dobry
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
monotypia;
wymiary: 430 x 310 mm;
sygn. kredką l.d.: Dawski.
Stan zach.: b.dobry
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
monotypia;
wymiary: 430 x 310 mm;
sygn. kredką p.d.: Dawski. Stan zach.: b.dobry
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
sucha igła;
wymiary: 195 x 165 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski; odbitka autorska.
Stan zach.: b.dobry
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
monotypia/papier
35 x 25 cm
sygnowany p.d.: Dawski 53
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
sucha igła, akwatinta,
315 x 245 mm,
sygn. oł. p.d.: Dawski. l.d.: tytuł
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
sucha igła,
217 x 168 mm,
sygn. oł. p.d.: Dawski, l.d.: Adam i Ewa, śr.: ap I
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
akwaforta,
160 x 140 mm,
sygn. p.d.: Dawski 67, l.d.: Samotność; śr.: af., odb. nr: 8/25
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
linoryt,
530 x 405 mm,
sygn. oł. p.d.: Dawski, napisy: Mecz; lino. epr. d`art. I
Lit.: Sztuka Polska XX wieku. Katalog zbiorów M.N. we Wrocławiu, Wrocław 2000, poz. 1033
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
wklęsłodruk,
565 x 410 mm,
sygn. oł. p.d.: Dawski
Lit.: Sztuka Polska XX wieku. Katalog zbiorów M.N. we Wrocławiu, Wrocław 2000, poz. 1069
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
akwaforta, akwatinta,
245 x 190 mm,
sygn. oł. p.d.: Dawski, l.d.: Bajka dla dorosłych, odb. nr : 2/10
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
sucha igła, papier, 32,5 x 21 cm (całość),
20 x 14,5 cm (odbitka płyty);
sygn. p.d.: D