GROTT Teodor (1884-1972)
olej, tektura, 69,5 x 59,3 cm;
sygn. l. g.: Ted.Grott
cena wywoławcza: Wykup abonament
GROTT Teodor (1884-1972)
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, karton, 68 x 53 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: TeoGrott
GROTT Teodor (1884-1972)
Olej, płótno naklejone na tekturę; 43 x 33,5 cm
Sygnowany p. d.: T. Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela/tektura, 74 x 56 cm
sygnowany l. g.: `Teod. Grott`
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, karton (?),
54 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Teod Grott 913 (?)
GROTT Teodor (1884-1972)
Plac św. Marka w Wenecji, 1935 r.
akwarela/papier, 32 x 42 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p. d.: `Teodr Grott | wrzesień 935`
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela na papierze,
42 x 27 cm,
sygn. l.d.: Teod. Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela na papierze,
70 x 53,5 cm,
sygn. l.g.: Teod Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
litografia; wym.: 190 x 240 mm; sygn. oł. p.d.: Teo. Grott.
GROTT Teodor (1884-1972)
litografia; wym.: 200 x 320 mm; sygn. p.d.: Teod. Grott 1910.
GROTT Teodor (1884-1972)
litografia; wym.: 190 x 330 mm; sygn. p.d.: Teod. Grott 910, l.d.: Krzywiec.
GROTT Teodor (1884-1972)
litografia; wym.: 160 x 325 mm; sygn. pł. p.d.: Teod. Grott 909.
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela, papier, 50,5 x 35,5 cm
sygn. l.d.: Teod. Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
Martwa natura z kwiatami, 1918 r.
akwarela/papier, 72 x 100 cm
sygnowany i datowany l. g.: `Teod. Grott 918`
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela/papier, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Teodor Grott | 918`
GROTT Teodor (1884-1972)
olej, płótno, 72 x 41,5 cm;
sygn. p.g.: T. Grott
GROTT Teodor (1884-1972)
GROTT Teodor (1884-1972)
GROTT Teodor (1884-1972)
akwarela/papier, 67 x 86 cm (w Świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p. d.: `GROTT 911`