JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej/płótno, 150 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Łukasz Jankiewicz 15.04.2015`
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie 100x140 cm
opisany na odwrocie: ŁUKASZ JANKIEWICZ 2015 WROCŁAW
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. p.d. Łukasz Jankiewicz 2014 Wrocław 2015
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Muzyka jest Twoim jedynym przyjacielem, 2015
akryl na płótnie 90x120 cm,
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 15.04.2015 / Żółte i czerwone, seledynowe. Na błękitnym. / Z nich wypadną dźwięki, potoczą się. / Potem wypełnią uszy, oddech, głowę. / Będziesz nimi, one będą tobą. / Ten rytm, wasze rytmy. Splątanie. / Ewa Świac, Katowice 2015
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl/płótno, 100 x 140 cm
na odwrociu opisany: `Łukasz Jankiewicz | 2015 WROCŁAW`
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie 100x100 cm
Opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 26.02.2015 Wrocław
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej, płótno, 80 x 70 cm, 80 x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 26.02.2015 Wrocław
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Nie potrafię przypomnieć sobie Twojej Twarzy, 2015
olej na płótnie,
100x140 cm,
opisany na odwrocie: Łukasz Jankiewicz Wrocław 15 luty 2015
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl/płótno, 100 x 90 cm
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie
80x120 cm
Sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
olej na płótnie,
100x70 cm,
opisany na odwrocie Łukasz Jankiewicz Wrocław 2014-11-28. "W pierwszym blasku raju. Biegniemy nad morze Stojąc tam, na brzegu wolności Czekają na słońce / JimMorrison
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl/płótno, 90 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Łukasz Jankiewicz | Wrocław 2014`
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
Dwoistość kobiecej natury, 2014
akryl na płótnie, 120x90 cm
Sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl, płótno, 80 x 150 cm,
sygn. na odwrocie: Łukasz Jankiewicz 2014 Wrocław 2014
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 100x70 cm
Sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 100x70 cm
Sygnowany na odwrocie
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)
akryl na płótnie, 90x110 cm
sygnowany na odwrocie