JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x100 cm
Olej na płótnie, 180 x 180 cm
olej, płótno, 150 x 130 cm, sygn. na odwrocie
olej, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 130 x 130 cm
olej na płótnie, 120x120cm,
olej, płótno, 110 x 110 cm
olej, płótno, 110 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x120 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x120 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x120 cm
Olej na płótnie, 150x130 cm
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 120 x 120 cm
olej płótno, 70x140 cm
opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska 2016
Olej na płótnie, 130x130cm
Opisany na odwrocie
Olej na płótnie, 130 x 130 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
120x120 cm