SĘK Małgorzata (ur. 1973)
akryl/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany p.d.: `Sęk`
cena wywoławcza: Wykup abonament
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
90x70 cm
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)
SĘK Małgorzata (ur. 1973)