ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Stary niedźwiedź mocno śpi (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, deska
100x50 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: PZ 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Dmuchawce, latawce, wiatr, 2014
akryl, płótno, 120 x 40 cm,
sygn.p.d.: PZ 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | ``NA STARYM RYNKU.`` 2014``
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg: "PZ 2014"
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. p.d. PZ 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | GRA W KLASY 2014`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: PZ 2014, opisany na blejtramie: PAULINA ZALEWSKA "SPOTKANIE" 2014
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Przesyłka do rąk własnych (2014)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x50 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
70x50 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d. 2014 P.Z.
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 88 cm
sygnowany p.d.: `PZ | 2014`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "PRZYSTANEK MAROKO" 2014`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Kraina mlekiem i miodem płynąca, 2014 r.
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `PZ 2014`
na odwrociu opisany: `PAULINA ZALEWSKA | "KRAINA MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCA`: 2014`
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x70 cm