JARMOLIŃSKI Bartek (ur. 1975, Łódź)
sygn. p.d.
akryl, płyta
80x70
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. p.d.
akryl, płyta
80x80
sygn.p.d., akryl, pilśnia, 50x40
sygn.p.d., akryl, płótno, 64.5x82
sygn.p.d., akryl, pilśnia, 73x54
sygn. l.d., akryl, płyta, 60.5x54 cm
sygn. p.d., akryl, płótno, 85x101 cm
sygn. l.d., akryl, płyta, 80x70 cm