WITOLD-K (Kaczanowski Leszek Wit) (ur. 1932)
P-73-2113 z cyklu LUDZIE, 1973
olej na płótnie, 76 x 86,5 cm,
sygnowany p.d. "Witold - K. 73",
na odwrocie (na płótnie)
"P-73-2113 / 30 x 34"
cena wywoławcza: Wykup abonament
P-71-1998 z cyklu LUDZIE, 1971
olej na płótnie, 25,5 x 20,5 cm, sygnowany l.d. "Witold - K. 71", na odwrocie (na krośnie) ołówkiem "Witold-K. / P-71-1998"
litografia, papier, 45 x 29 cm;
sygn. l.d.: Epreuve d`artiste / Witold K. 66
olej na płótnie, 33 x 43,3 cm,
sygnowany l.d. "Witold-K. 05",
na odwrocie (na płótnie i blejtramie) "BH-05-197"
płótno naklejone na tekturę,
35,5 x 27,9 cm,
sygnowany l.d. "Witold - K", na odwrocie (na ramie) flamastrem "P-70-2537"