HAYDER Fryderyk Antoni (1905 Przemyśl -1990)
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p. d.: `F. Hayder 73`
na odwrocie szkic Martwej natury
cena wywoławcza: Wykup abonament
tempera, gwasz, katon, 48 x 69 cm ( w świetle oprawy)
sygn. l. d.: F. Hayder 1956.
sygn. dat.śr.d., gwasz, papier, 64.5x54
PORT - KOMPOZYCJA ABSTRAKCYJNA, 1961
Gwasz, papier; 50 x 70 cm
Sygnowany p.d.: F. Hayder
Na odwrocie nalepka papierowa: ARTYSTA PLASTYK |
ERYK HEIDER PORT |
ROK 19(?6)1 | TECHNIKA GWASZ | WYMIARY 70 x 50
tempera na tekturze, 69,5 x 50,5 cm,
sygnowana p.d. "F. Hayder 69"
sygn. l.d., tempera, gwasz, tektura, 70x50
olej, tektura,
48.5 x 69 cm
sygnowany l.d.: F. Hayder 68
tempera, papier naklejony na płótno, 66 x 97cm
sygn. l.d..: F. Hayder / 1961
na odwrocie na krosnach napis tuszem: F. Hayder "Starzyk" temp./ 1961 66 x 97.
olej, tektura, 70 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l.d.: F. Hayder 68
akwarela, tempera, brystol,
69 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.d.: Hayder 1966;
na odwrocie ołówkiem napis: MIEJSKIE OSTAŃCE
Martwa natura z jabłkami, 1969
olej, sklejka, 62 x 43,5 cm;
sygn. l.d.: A.HAYDER / 1969; stan: poobijana rama
olej, tektura, 71 x 49 cm;
sygn. i dat. l.d.: F.HAYDER 71
Olej, papier; 49 x 69 cm w świetle ramy
Sygnowany p. d.: F. Hayder
Zestaw trzech rysunków z pleneru
w Kamieniu Pomorskim
3 rysunki, piórko, tusz, papier, 28 x 40 cm,
29 x 42 cm, 29 x 42 cm (w świetle pasee-partou);
sygnowane i opisane u dołu
Olej, papier; 49 x 69 cm w świetle
Sygnowany p. d.: F. Heyder