1 zł
2 600 000 zł
/8

OSTOJA-CHROSTOWSKI Stanisław (1897 Warszawa - 1947 Warszawa)

Poeta Gover odsłaniający zasłonę, 1937

drzeworyt;
wym.: 225 x 155 mm;
sygn. oł. l.d.: St.O.Chrostowski; po p. 1937 oraz opis grafiki; ilustracja do sztuki W. Shakespeare`a "Pericles. Princes of Tyre", 1937.

cena wywoławcza: Wykup abonament

Gałą¼ z owocami

drzeworyt, papier, 8 x 12 cm;
sygn. na klocku: SC

UŁAN-CHORĄŻY

drzeworyt, 12 x 10,8 cm w świetle passe-partout, sygnowany ołówkiem "St. O: Chrostowski",
na odwrocie kartka z danymi i podpisem grafika.

Zraniony jeleń, 1930

drzeworyt, wym.: 100 x 120 mm, sygn. oł. l.d.: St. O. Chrostowski. Lit. Stanisław Ostoja-Chrostowski. Katalog, Warszawa 1948, poz. i il. 24.

Jeleń i charty, 1920

drzeworyt, wym.: 11 x 12 cm, sygn. ołówkiem l.d.: St. O.-Chrostowski; p.d 1920

Ptak w śniegu, 1931

drzeworyt,
145 x 100 mm,
sygn. oł. l.d.: St. O. Chrostowski, p.d.: 1931 Lit.: Katalog wystawy pośmiertnej Stanisława Ostoja Chrostowskiego, Warszawa 1948, poz. 29

Mongolfier (Balon unoszący się nad Łazienkami w Warszawie), 1933

drzeworyt,
200 x 140 mm,
sygn. oł. l.d.: St. O. Chrostowski, p.d.: 1933
Lit.: Katalog wystawy pośmiertnej Stanisława Ostoja Chrostowskiego, Warszawa 1948, poz. 59

Ucieczka do Egiptu, 1931

drzeworyt, wym.: 19 x 17, 5 cm
sygn. ołówkiem l.d.: St O.-Chrostowski; p.d.: 1931

Psy osaczające jelenia, 1920

drzeworyt, 10 x 12 cm, sygnowany l.d. "St.O.-Chrostowski 1920"

Psy osaczające jelenia, 1920

drzeworyt, 10 x 12 cm, sygnowany l.d. St.O.-Chrostowski 1920"

/8
liczba obiektów: 151